Friday 19th January 2024
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Milana & Abigail,
Year 1: Zahra & Amgad,
Year 2: Mateusz & Sara,
Year 3: Ayan & Maydan,
Year 4: Marcelina & Aisha,
Year 5: Julia & Nadia,
Year 6: Victor & Zenab
Friday 12th January 2024
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Mikolaj & Olakitan,
Year 1: Alex & Tihomir,
Year 2: Alisha & Amelia,
Year 3: Lena & Abaan,
Year 4: Olivia & Zill,
Year 5: Jana & Victoria,
Year 6: Theo & Martyna
Thursday 21st December 2023
Congratulations to the following children who won our termly Commendation awards:
Reception: Iman & Carter,
Year 1: Mohammed & Alexandra,
Year 2: Sara & Rajab,
Year 3: Mersana & Jake,
Year 4: Zofia & Evie,
Year 5: Ivy-Mae & Adil,
Year 6: Victor & Blossom
Caritas Special Award: School Choir
Friday 15th December 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Muhammad & Zayyan,
Year 1: Rashid & Michal,
Year 2: Leo & Hosen,
Year 3: Tomass & Auguste,
Year 4: Sharoon & Hurain,
Year 5: Khadinfaiz & Jayden,
Year 6: Muhammad & Blossom / Caritas Special Award: Mason
Friday 8th December 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Olivia-Mai & Bella,
Year 1: Emmanuel & Muhammad,
Year 2: Thomas & Isla,
Year 3: Rustams & Amber,
Year 4: Mia & Harper,
Year 5: Saja & Rebeca,
Year 6: Haroon & Zenab
Friday 1st December 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Connor-Junior & Abdullah,
Year 1: Ashraf & Liliana,
Year 2: Julia & Saleh,
Year 3: Dominicano & Ikedinachi,
Year 4: Mahnoor & Nathaniel,
Year 5: Jabir & Harrison,
Year 6: Lucas & Leo
Friday 24th November 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Eric & Belen,
Year 1: Sabina & Pareesa,
Year 2: Kuba & Riley,
Year 3: Georgia & Mersana,
Year 4: Alan & Lilly,
Year 5: Filip & Julian,
Year 6: Mustajab & Dominiks
Friday 17th November 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Garen & Dawson,
Year 1: David & Lukne,
Year 2: Rajab & Natalia,
Year 3: Jensen & Lisa,
Year 4: Jessica & Jayden,
Year 5: Mercy & Nimrah,
Year 6: Stephannie & Szymon
Friday 10th November 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Abdullah & Muhammed,
Year 1: Rashid & Sulaiman,
Year 2: Sara & Sultan,
Year 3: Jan & Charli-Beau,
Year 4: Runo & Ryaz,
Year 5: Filza & Samar,
Year 6: Oskar & Theo
Friday 3rd November 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Thiago & Deborah,
Year 1: Mohammed & Alex,
Year 2: Julan & Macauley,
Year 3: Patricia & Jake,
Year 4: Reumu & Marsels,
Year 5: Daria & William,
Year 6: Lena & Faith
Friday 20th October 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Borys & Mikolaj,
Year 1: Michal & Antoni,
Year 2: Kara & Aleksander,
Year 3: Hussain & Tomass,
Year 4: Evie & Tobias,
Year 5: Filip & Ivy-Mae,
Year 6: Haris & Blossom
Friday 13th October 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Noah & Iemperance,
Year 1: Mieszko & Marcel,
Year 2: Sohrab & Porsher,
Year 3: Leroy & Jake,
Year 4: Tobiyas A. & Lexi,
Year 5: Nadia & Bethel,
Year 6: Zainab & Izza
Friday 6th October 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Olakitan & Iman,
Year 1: Alexandra & Amara,
Year 2: Zoha & Maisie,
Year 3: Hanna & Abaan,
Year 4: Riley & Marcelina,
Year 5: Adil & Lilly,
Year 6: Chaplains & Finley
Friday 29th September 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Isla-Rose & Bujumbura,
Year 1: Mieszko & Alex,
Year 2: Armaan & Alan,
Year 3: Charlie & Zuzanna,
Year 4: Ava-Rose & Ava,
Year 5: Victoria & Nelly,
Year 6: William & Zaina
Friday 22nd September 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Abigail & Harmony,
Year 1: Joseph-Junior & Zahra,
Year 2: Amelia & Jonah,
Year 3: Qasim & Dainton,
Year 4: Natalia & Aqsa,
Year 5: Maya & Ali,
Year 6: Brooklyn & Evie-Leigh
Friday 15th September 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Carter & Olivia-Mae,
Year 1: Amara & Asad,
Year 2: Hassan & John,
Year 3: Abrar & Amber,
Year 4: Aisha & Tlin,
Year 5: Nadia & Julia,
Year 6: Victor & Patryk
Friday 8th September 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Alan & Milana,
Year 1: Laura & Antoni,
Year 2: Mateusz & Alisha,
Year 3: Charli-Beau & Lilla,
Year 4: Zofia & Leo,
Year 5: Trudy-Eve & Joshua,
Year 6: Casper & Valentina
Friday 21st July 2023
Well done to the following children who won our termly Commendation awards:
Reception: Alex & Amara,
Year 1: Kuba & Julia,
Year 2: Abaan, Jake & Zuzanna,
Year 3: Tobiyas & Ava-Rose,
Year 4: Filip & Bethel,
Year 5: Szymon & Valentina,
Year 6: Moeez & Maja
Friday 14th July 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Antoni & Ashraf,
Year 1: Natalia & Thomas,
Year 2: Leroy & Ikedinachi,
Year 3: Jannat & Lexi,
Year 4: Nelly & Julia,
Year 5: Zenab & William,
Year 6: Amelia & Jake
Friday 7th July 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Michal & Amelija,
Year 1: Natalia & Porsher,
Year 2: Emmanuella & Georgia,
Year 3: Sharoon & Aqsa,
Year 4: Mercy & Ellis,
Year 5: Stephannie & Haroon,
Year 6: Amelia & Summer
Friday 30th June 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Liliana & Amgad
Year 1: Kuba & Porsher
Year 2: Patricia & Auguste
Year 3: Marcelina & Jayden
Year 4: William & Nimrah,
Year 5: Valentina & Lena,
Year 6: Nikoleta & Jack
Friday 23rd June 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Zahra & Lukne
Year 1: Natalia & Porsher
Year 2: Dainton & Maydan
Year 3: Oliwia & Alan
Year 4: Filip & Nadia,
Year 5: Dominiks & Izza,
Year 6: Maja & Patsey
Friday 16th June 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Julita & Laura
Year 1: John & Diana
Year 2: Ikedinachi & Dominicano
Year 3: Tobias & Aisha
Year 4: Khadin & Harrison,
Year 5: Blossom & Victor,
Year 6: Nicole & Fadeel
Friday 9th June 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Rahman & Irtiza
Year 1: Rajab & Amelia
Year 2: Tomass & Lisa
Year 3: Ava-Rose & Leo
Year 4: Jabir & Lilly,
Year 5: Patryk & Theo,
Year 6: Amelia & Camilla
Friday 26th May 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Marcel & Pareesa
Year 1: Riley
Year 2: Out on their school trip
Year 3: Leo, Riley & Zill (Caritas Award)
Year 4: Bethel & Saja,
Year 5: Oskar & Zaina,
Year 6: Elen & Amelia
Friday 19th May 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Saint-James & Brajon
Year 1: Jonah & Alan,
Year 2: Auguste & Ayan,
Year 3: Ava & Tobiyas,
Year 4: Filza & Jabir,
Year 5: Szymon & Casper,
Year 6: Maya & Fadeel
Friday 12th May 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Tymon & Amara
Year 1: Khalil & Porsher,
Year 2: Hanna & Amber,
Year 3: Runo & Zill,
Year 4: Nadia & Julian,
Year 5: Valentina & Martyna,
Year 6: All of Year 6 & Della
Friday 5th May 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Sabina & Asad
Year 1: Riley & Armaan,
Year 2: Emmanuella & Leroy,
Year 3: Reumu & Jessica,
Year 4: Lilly & Trudy,
Year 5: Lukas & Brooklyn,
Year 6: Zain & Camila
Friday 28th April 2023
Well done to the following children who won our weekly Headteacher / Witness awards:
Reception: Emmanuel & Muhammed
Year 1: Sara & Sohrab,
Year 2: Charlie & Jan,
Year 3: Aisha & Aqsa,
Year 4: Julia & Samar,
Year 5: William & Mason,
Year 6: Lillie & Summer
Thursday 6th April 2023
Well done to the following children who won termly commendation awards:
Reception: Amelija & Ahsraf
Year 1: Kara & Thomas,
Year 2: Mersana & Abaan,
Year 3: Zofia & Ibraheem,
Year 4: Victoria & William,
Year 5: Lena & Leo,
Year 6: Patsey & David
31st March 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Theo & Liliana
Year 1: Amelia & Thomas
Year 2: Lilla & Jake
Year 3: Lilly & Tlin
Year 4: Adil & Khadin
Year 5: Finley & Stephanie
Year 6: Hollie & Zain
24th March 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Lukne & Iaan
Year 1: Thomas & Kuba
Year 2: Rustams & Jensen
Year 3: Marsels & Ryaz
Year 4: Rebeca & Ellis
Year 5: Zenab & Evie-Leigh
Year 6: Hollie & Maja
17th March 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Eleya & Tihomir
Year 1: John & Julia
Year 2: Dominicano & Lena
Year 3: Ruqqayah & Rebeca
Year 4: Jayden & Ava-Rose
Year 5: Patryk & Mustajab
Year 6: & Amelia
10th March 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Amgad & Aaliyah-Marie
Year 1: Armaan & Porsher
Year 2: Amber & Hussain
Year 3: Zofia & Marcelina
Year 4: Ellis & Saja
Year 5: Izza & Lukas
Year 6: Iga & Della
3rd March 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Brajon & Mieszko
Year 1: Thomas
Year 2: Zuzanna & Rustams
Year 3: Mia & Riley
Year 4: Daria & William
Year 5: Mason & Lucas
Year 6: Amelia & Alyssia
24th February 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Amelija & Marcel
Year 1: Riley & Jonah
Year 2: Oliviia & Leroy
Year 3: Marcelina & Nathaniel
Year 4: Ivy-Mae & Filip
Year 5: Mason & Morgan
Year 6: Angel & Lola
10th February 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Laura & Antoni
Year 1: Alisha & Kara
Year 2: Maydan & Jake
Year 3: Ibraheem & Tobiyas
Year 4: Filip & Joshua
Year 5: Evie-Leigh & Faith
Year 6: Nikoleta & Saleh
3rd February 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Alex & Zahra
Year 1: Macauley & John
Year 2: Auguste & Qasim
Year 3: Lexi & Ryaz
Year 4: Filip & Harrison
Year 5: Lena & Theo
Year 6: Nicole & Mikolaj
27th January 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Pareesa & Joseph-Junior
Year 1: Leo & Diana
Year 2: Ikedinachi & Patricia
Year 3: Aqsa & Leo
Year 4: Harrison & Julia
Year 5: Zaina & Valentina
Year 6: Maddison-Jo & Chloe
20th January 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Amara & Elvie
Year 1: Porsher & Kuba
Year 2: Dainton & Emmanuella
Year 3: Harper & Jannat
Year 4: Jana & Nimrah
Year 5: Casper & Leo
Year 6: Alyssia & Amelia
Caritas Special Award: Amelia
13th January 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Julita & Michal
Year 1: Sohrab & Julia
Year 2: Leroy & Abaan
Year 3: Tlin & Zill
Year 4: Nadia & Saja
Year 5: Leo & Haroon
Year 6: David & Rosie
6th January 2023
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Muhammad & Tymon
Year 1: Riley & Natalia
Year 2: Mersana & Charlie
Year 3: Jessica & Lilly
Year 4: Bethel & Filip
Year 5: Symon & Oskar
Year 6: Florence
16th December 2022
Well done to the following children who won commendations this term:
Reception: Brajon & Lukne
Year 1: Amelia & Alan
Year 2: Amber & Ayan
Year 3: Nathaniel & Sharoon
Year 4: Jayden & Nadia
Year 5: Haroon & Brooklyn
Year 6: Saleh & Nicole
9th December 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Eleya & Antoni
Year 1: Isla & Leo
Year 2: Lena & Ayan
Year 3: Alan & Marcelina
Year 4: William & Jana
Year 5: Morgan & Lena
Year 6: David & Jack
2nd December 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Emmanuel & Amelija
Year 1: Mieszko & Aaliyah
Year 2: Jan & Hussain
Year 3: Hurain & Ava
Year 4: Ruqqayah & Victoria
Year 5: Martyna & Victor
Year 6: Salah & Iga
25th November 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Emmanuel & Amelija
Year 1: Natalia & Isla
Year 2: Jensen & Dainton
Year 3: Tobias & Evie
Year 4: David & Nadia
Year 5: Zaina & Mason
Year 6: Maja & Amelia
Caritas: Amber (Y2)
18th November 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Liliana & Amgad
Year 1: Maisie & Macauley
Year 2: Auguste & Lena
Year 3: Sharoon & Ibraheem
Year 4: Nadia & Nelly
Year 5: & William
Year 6: Mikolaj & Nikoleta
Caritas: Tlin (Y3)
11th November 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Tihomir & Iaan
Year 1: Kara & Amelia
Year 2: Emmanuella, Leroy & Abaan
Year 3: Ryaz & Ava-Rose
Year 5: Mustajab & Finley
Year 6: Patsey & Maddison-Jo
4th November 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Zahra & Lukne
Year 1: Fajr & Isla
Year 2: Dominicano & Lisa
Year 3: Tobiyas & Zofia
Year 4: Jana & Ivy-Mae
Year 5: Oskar & Szymon
Year 6: & Angel
Caritas: Nicole (Y6)
21st October 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Michal & Theo
Year 1: Alan & Zoha
Year 2: Maydan & Amber
Year 3: Aqsa & Lexi
Year 4: William & Mercy
Year 5: Dominiks & Izza
Year 6: Lily-Mae & Lillie
14th October 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Laura & Alex
Year 1: Maksim & Rajab
Year 2: Qasim & Hanna
Year 3: Sharoon & Lilly J.
Year 4: Khadin & Rebecca
Year 5: Lucas & Valentina
Year 6: David & Hania
7th October 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Aaliyah-Marie & Joseph-Junior
Year 1: Leo & Mateusz
Year 2: Georgia & Zuzanna
Year 3: Riley & Ava-Rose
Year 4: Ellis & Adil
Year 5: Wiktor & Blossom
Year 6: Fadeel & Kirky
30th September 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Elvie-Annie & Miezko
Year 1: Julan & Armaan
Year 2: Patricia & Olivia
Year 3: Olivvia & Evie
Year 4: Jabir & Maja
Year 5: Lukus B & Zenab
Year 6: Chloe & Hollie
23rd September 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Antoni & Eleya
Year 1: Aleksander & Julia
Year 2: Tomass & Mersana
Year 3: Natalia & Marsels
Year 4: Julia & Saja
Year 5: Haroon & Patryk
Year 6: Rosie & Elen
16th September 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Lukne & Brajoni
Year 1: Natalia & Saleh
Year 2: Ayan & Lilla
Year 3: Tobias & Jayden
Year 4: Mercy & Victoria
Year 5: Lena & Brooklyn
Year 6: Summer & Zain
9th September 2022
Well done to the following children who won awards this week:
Reception: Ameliya & Asad
Year 1: Kuba, Amelia & Riley
Year 2: Jake M. & Jake D.
Year 3: Ryaz & Tobias
Year 4: Jayden & Filip
Year 5: Stephanie & Evie-Leigh
Year 6: Della & Nicole